Balears (Illes) , Palma de Mallorca - C/ Cotlliure
50.9 m2
3
1
Segunda mano
107.500€
Piso en C/ Cotlliure
Balears (Illes) - C/ Cotlliure
107.500€
Barcelona , Santa Coloma de Gramenet - C/ Joan Valenti Escalas
59 m2
2
1
Segunda mano
80.000€-10%
72.000€
Vivienda en C/ Joan Valenti Escalas
Barcelona - C/ Joan Valenti Escalas
72.000€
Barcelona , Santa Coloma de Gramenet - Avenida Banus Alta Santa Rosa
50.08 m2
2
1
Segunda mano
83.000€
Piso en Santa Coloma de Gramenet (Barcelona)
Barcelona - Avenida Banus Alta Santa Rosa
83.000€
Barcelona , Sant Llorenç Savall - C/ Baixada de la Font
252 m2
1
1
Segunda mano
193.000€
Chalet independiente en C/ Baixada de la Font, Nº 10
Barcelona - C/ Baixada de la Font
193.000€
Barcelona , Ametlla del Vallès (L') - C/ Can Forns
248.47 m2
5
4
Segunda mano
285.000€-7%
265.000€
Casa en C/ Can Forns, Ametlla del Vallès (L´) (Barcelona)
Barcelona - C/ Can Forns
265.000€
Alicante/Alacant , Alicante/Alacant - Pj Juan Ramón Jiménez
75.11 m2
3
1
Segunda mano
27.000€
Piso en Pj Juan Ramón Jiménez
Alicante/Alacant - Pj Juan Ramón Jiménez
27.000€